"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Praca zdalna

Szanowni Państwo

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem stanu epidemii związanego z COVID-19 w Departamencie Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego wprowadzono zmiany organizacji pracy, polegające na wykonywaniu pracy w systemie zdalnym. Pracownicy wykonujący pracę zdalną dokonujący oceny złożonych wniosków, przetargów, zapytań ofertowych itp. będą się z Państwem kontaktować mailowo i telefonicznie.

Przypominamy o ograniczeniu kontaktów z interesantami zewnętrznymi wyłącznie do formy pisemnej, telefonicznej i mailowej. Ponadto informujemy, iż czasowo ograniczamy zawieranie umów o przyznanie pomocy oraz wizyty i kontrole w siedzibach Beneficjentów.

W związku z powyższą sytuacją terminy rozpatrywania złożonych wniosków, aneksów, zapytań oraz realizacji zleceń płatności mogą ulec wydłużeniu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Poniżej dane teleadresowe:

   Imię i nazwisko telefon e-mail
 sekretariat     17 747 69 40   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 dyrektor Departamentu  Magdalena Sobina   609 702 010  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 zastępca dyrektora Departamentu  Paweł Stokłosa  605 059 643  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału wdrażania  Paweł Barnak  695 420 213  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału obsługi wniosków o płatność i autoryzacji płatności  Xymena Kąfera  609 702 006  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału kontroli  Paweł Żybula  605 320 502  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału kontroli zamówień publicznych  Robert Szudy  693 835 662  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału monitoringu i sprawozdawczości  Bogdan Lekacz  609 702 214  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich  Beata Adamska  723 700 711  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału wdrażania Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020  Dariusz Surma  605 652 589  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału organizacji wewnętrznej
 oraz realizacji wojewódzkich programów wsparcia obszarów wiejskich 
 Waldemar Pałys  730 320 694  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału nadzoru i kontroli nad Lokalnymi Grupami Działania  Marek Bednarz  694 194 672  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.