"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Spotkanie konferencyjno-seminaryjne w ramach „Podstawowych usług i odnowy wsi”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe związane z trwającym naborem wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu: „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”, operacje typu: „Kształtowanie przestrzeni publicznej” oraz operacje typu: „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego” objęte Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Szkolenie odbędzie się 04.06.2018 r. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie.
Spotkanie ma charakter konferencyjno-seminaryjny i jest przeznaczone dla osób zajmujących się przygotowywaniem wniosków o przyznanie pomocy i obsługą procesu pozyskiwania środków po stronie potencjalnych beneficjentów.

Jednocześnie zachęcamy do nadsyłania drogą mailową pytań dotyczących trwającego naboru oraz zgłaszanie problemów, które Państwa zdaniem powinny zostać omówione podczas spotkania. Na propozycje oczekujemy do 24 maja br. pod adresem e-mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Program spotkania :

8:30 – 9:00 Rejestracja uczestników.

9:00 – 9:10 Rozpoczęcie spotkania.

9:10 – 11:00 Omówienie regulacji prawnych dla operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”, operacje typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej” oraz operacji typu „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego”.

11:00 – 11:10 Przerwa.

11:10 – 12:00 Omówienie najważniejszych kwestii dotyczących wypełniania wniosku o przyznanie pomocy na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”, operacje typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej” oraz operacji typu „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego”.

12:00 – 12:10 Przerwa.

12:10 – 13:30 Pytania i odpowiedzi.

13:30 Zakończenie spotkania.