Serwis PROW - Województwo Podkarpackie

Serwis PROW - Województwo Podkarpackie

Szanowni Państwo

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem stanu epidemii związanego z COVID-19 w Departamencie Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego wprowadzono zmiany organizacji pracy, polegające na wykonywaniu pracy w systemie zdalnym. Pracownicy wykonujący pracę zdalną dokonujący oceny złożonych wniosków, przetargów, zapytań ofertowych itp. będą się z Państwem kontaktować mailowo i telefonicznie.

Przypominamy o ograniczeniu kontaktów z interesantami zewnętrznymi wyłącznie do formy pisemnej, telefonicznej i mailowej. Ponadto informujemy, iż czasowo ograniczamy zawieranie umów o przyznanie pomocy oraz wizyty i kontrole w siedzibach Beneficjentów.

W związku z powyższą sytuacją terminy rozpatrywania złożonych wniosków, aneksów, zapytań oraz realizacji zleceń płatności mogą ulec wydłużeniu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Poniżej dane teleadresowe:

   Imię i nazwisko telefon e-mail
 sekretariat     17 747 69 40   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 dyrektor Departamentu  Magdalena Sobina   17 747 69 40   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 zastępca dyrektora Departamentu  Paweł Stokłosa  17 747 69 40   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału wdrażania  Paweł Barnak  17 747 69 07   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału obsługi wniosków o płatność i autoryzacji płatności  Xymena Kąfera  17 747 69 39   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału kontroli  Paweł Żybula  17 747 69 08   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału kontroli zamówień publicznych  Robert Szudy  17 747 69 37   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału monitoringu i sprawozdawczości  Bogdan Lekacz  17 747 69 16   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich  Beata Adamska  17 747 69 03   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału wdrażania Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020  Dariusz Surma  17 747 69 11   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału organizacji wewnętrznej
 oraz realizacji wojewódzkich programów wsparcia obszarów wiejskich 
 Waldemar Pałys  17 747 69 09   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik Oddziału nadzoru i kontroli nad Lokalnymi Grupami Działania  Marek Bednarz  17 747 69 36   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2024 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie

Back to top