Serwis PROW - Województwo Podkarpackie

Serwis PROW - Województwo Podkarpackie

Zaktualizowana lista operacji Partnerów KSOW zatwierdzona przez Zarząd Województwa Podkarpackiego

W dniu 17 stycznia 2020 r. zakończył się nabór wniosków dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) na wybór operacji, które będą realizowane w 2020 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2020–2021. W dniu 12 maja 2020 r. lista wybranych operacji została przyjęta przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.

Łącznie do Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Podkarpackiego w trakcie trwania naboru, (od 9 grudnia 2019 r. do 17 stycznia 2020 r.) wpłynęło 32 wnioski. Pozytywna weryfikację pod względem formalnym oraz warunków i kryteriów wyboru spełniło 28 operacji. 20 operacji znalazło się na liście ocenionych operacji, 8 na liście rezerwowej.

W związku z niemożnością zrealizowania wszystkich operacji zatwierdzonych przez Zarząd Województwa Podkarpackiego, spowodowaną trwającym stanem epidemicznym, powstały oszczędności.

W związku z powyższym, zgodnie z Regulaminem Konkursu zaproponowano sfinansowanie operacji z listy rezerwowej Gminie Miejsce Piastowe na realizację operacji pn. „Tu gdzie ziemia dotyka nieba”.

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (III_Atualizacja_listy.pdf)Zaktualizowana lista ocenionych operacji74 kB

© 2024 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie

Back to top