Serwis PROW - Województwo Podkarpackie

Serwis PROW - Województwo Podkarpackie

Polska smakuje

W dniach 7- 8 grudnia 2018 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa odbędzie się XII edycja EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości. Podczas EKOGALI zaplanowano finał XIII edycji Europejskiego Konkursu Kulinarnego organizowanego pod hasłem „Polska Smakuje”.

Mając na uwadze coraz większe zainteresowanie konsumentów polskimi produktami wysokiej jakości i obierając sobie za cel zwiększenie rozpoznawalności i zbudowanie silnej marki polskich produktów żywnościowych, działania promocyjne prowadzone przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa realizowane są w ramach spójnej i jednolitej strategii komunikacji. Główna idea to promowanie polskiej żywności pod wspólną marką „Polska smakuje”, aby zwiększyć świadomość konsumenta na temat dostępności produktów certyfikowanych, tradycyjnych i ekologicznych.

Polska smakuje oznacza, że polska żywność jest wysokiej jakości, bezpieczna, naturalna oraz smaczna . Każdy region naszego kraju oferuję wyjątkową, bo tradycyjną i wysokiej jakości produkty spożywcze. Najlepsze z nich można znaleźć na polskasmakuje.pl

Podczas EKOGALI promowane będą m.in. produkty ekologiczne i tradycyjne przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Trzebownisko, które poprowadzą warsztaty kulinarne. Zaprezentują jak „Polska smakuje” w starych potrawach, przygotowanych według receptur naszych babć i prababć.

Naszą kampanię promocyjną wspiera Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, za co składamy serdeczne podziękowanie.

© 2024 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie

Back to top