Serwis Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Województwo Podkarpackie

Serwis Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Województwo Podkarpackie

Szanowni Państwo
W związku z licznymi pytaniami związanymi z trwającym do 3 lutego br. naborem wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, dotyczącymi możliwości wykonania tego typu operacji na podstawie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID), poniżej przedstawiamy interpretację tej kwestii dokonaną przez Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w oparciu o obowiązujące przepisy.

W związku z podjęciem przez Zarząd Województwa Podkarpackiego w dniu 27 grudnia 2022r r. uchwały Nr 447/9275/22 w sprawie zatwierdzenia zaktualizowanej listy operacji informującej o kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu: „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zapraszamy Państwa na uroczyste podpisanie umów o przyznanie pomocy.

Uroczyste podpisanie umów odbędzie się w dniu 10 stycznia 2023r. o godz. 13:30 w Sali Audytoryjnej (II piętro) Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

W dniu 9 grudnia br. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe pn. „Omówienie warunków przyznania pomocy oraz zasad wypełniania wniosku o przyznanie pomocy w ramach operacji dotyczących budowy lub modernizacji dróg lokalnych”.

Plakat EKOGALA

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniach 16-17 grudnia 2022 r. w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym "Podpromie" im. Jana Strzelczyka, przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie odbędzie się XVI edycja EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości.

Blisko pół miliarda złotych trafiło na Podkarpacie w ramach obecnej perspektywy finansowej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na prace scaleniowe. W czwartek kolejna pula pieniędzy na te działania trafiła do powiatu jarosławskiego.

Więcej informacji tutaj.

Copyright © 2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01, e-mail: urzad@podkarpackie.pl

Back to top